قوانین و مقررات سایت

کد : 10011

قوانين عمومي

کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات شرکت حافظ کار به دقت ملاحظه فرمايبد. ورود و ثبت نام کاربران به وب‏‌ سايت شرکت حافظ کار به معناي آگاه بودن و پذيرفتن  شرايط و قوانين و همچنين نحوه آشنايي از سرويس‌‏ها و خدمات این شرکت است. توجه داشته باشيد که ثبت سفارش نيز در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين این شرکت از سوي کاربر است.

ارتباطات الکترونيکي

هنگامي که شما از سرويس‌‏ها و خدمات شرکت حافظ کار استفاده مي‏‌کنيد، سفارش اينترنتي خود را ثبت يا خريد مي‏‌کنيد و يا به حافظ کار ايميل مي‏‌زنيد، اين ارتباطات به صورت الکترونيکي انجام مي‏‌شود و در صورتي که درخواست شما با رعايت کليه اصول و رويه‏‌ها باشد، شما موافقت مي‌‏کنيد که کار به صورت الکترونيکي (از طريق پست الکترونيکي، سرويس پيام کوتاه و ساير سرويس‌هاي الکترونيکي) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنين جهت اطلاع رساني رويدادها، خدمات و سرويس‌هاي ويژه يا پروموشن‌ها، امکان دارد حافظ کار براي اعضاي وب سايت ايميل يا پيامک ارسال نمايد. در صورتي که کاربران تمايل به دريافت اينگونه ايميل و پيامک‌ها نداشته باشند، مي‌توانند عضويت دريافت خبرنامه شرکت حافظ کار را لغو کنند.

حفظ حريم شخصي

شرکت حافظ کار به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند. شرکت حافظ کار متعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سايت حافظ کار، شما رضايت خود را از اين سياست نشان مي‏‌دهيد. همه مطالب در دسترس از طريق هر يک از خدمات شرکت حافظ کار، مانند متن، گرافيک، آرم، آيکون دکمه، تصاوير، ويدئوهاي تصويري، موارد قابل دانلود و کپي، داده‌ها و کليه محتواي توليد شده توسط این شرکت جزئي از اموال آن محسوب مي‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامي مطالب موجود و در دسترس در انحصار شرکت حافظ کار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبي، حق پيگرد قانوني را براي این شرکت محفوظ مي‏‌دارد. علاوه بر اين، اسکريپت‌ها، و اسامي خدمات قابل ارائه از طريق هر يک از خدمات ايجاد شده توسط حافظ کار و علائم تجاري ثبت شده نيز در انحصار این شرکت است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاري پيگرد قانوني دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداري و استفاده از ليست محصولات، امکانات، قيمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سايت حافظ کار و يا هر يک از خدمات و يا مطالب، دانلود يا کپي کردن اطلاعات با مقاصد تجاري، هر گونه استفاده از داده کاوي، روبات، يا روش‌‏هاي مشابه مانند جمع آوري داده‌‏ها و ابزارهاي استخراج نيستند و کليه اين حقوق به صراحت براي شرکت حافظ کار محفوظ است.

سفارش آنلاين محصولات

پس از ثبت سفارش هر یک از محصولات شرکت ، در اولين فرصت با بررسي اطلاعات ثبت شده، جهت انجام مراحل بعدي، با شما تماس برقرار خواهد شد.